מנעולן ברמת גן

מנעולן ברמת גן

אף אחד לא חושב שזה יקרה לו, אבל לא מעט אנשים עומדים חסרי אונים מול דלת הרכב שלהם שאיננה נפתחת ומסרבת בכל תוקף להישמע לשלט או למפתח. מה קורה כשזה קורה לכם ברמת גן ואתם גרים בכלל באשדוד ? הרי לא תזמינו מנעולן שאתם מכירים ליד הבית ותגררו אותו עד לרמת גן. חברת מנעולן NOW נותנת שירותי פריצת מנעולים ברמת גן ובמקומות שונים בארץ. אז אם אתם נתקעים הזמינו מנעולן ברמת גן מחברת מנעולן NOW ותוכלו להשאיר את התחושה הלא נעימה של דלת תקועה מהר מאד מאחוריכם .

מנעולן ברמת גן 24 שעות
מנעולן ברמת גן 24 שעות

אז למה מנעולן NOW ?

חברת מנעולן NOW היא חברה בעלת ניסיון רב שנים בפריצת דלתות, בהתקנת מנעולים בכל הדלתות והשערים, בהתקנת מערכות ברכבים, בפריצת מנעולי כספות שנתקעו וכדומה. מנעולן NOW מעסיקה רק אנשי מקצוע מיומנים ובעלי הכשרה מקצועית מוסמכת. כמו כן כל פורץ מנעולים של החברה מחזיק בידו אישור ממשטרת ישראל לעסוק בפריצת מנעולים. מנעולן ברמת גן יגיע אליכם תוך דקות ספורות עם כל הציוד הנדרש כדי לפתוח עבורכם את הדלת ולהתקין מנעול חדש במידת הצורך .

מנעולן ברמת גן – גם כספות

מנעולן טוב יודע לפרוץ גם מנעולי כספות שנתקעו. חברת מנעולן NOW מחזיקה אנשי מקצוע שביניהם יש גם מומחים לפריצת מנעולי כספות. אם נתקעתם עם מנעול כספת ברמת גן שמסרב להיפתח אן שהמפתח נשבר בתוך המנעול, מוקדני חברת מנעולן NOW ישלחו לכם מנעולן ברמת גן תוך דקות ספורות .

איך תדעו שהמנעולן שאתם עומדים להזמין הוא מקצוען ?

מנעולן אינו מתחיל לפרוץ דלת או כל מנעול אחר לפני שהוא מוודא כי הרכוש הוא אכן שלכם. כל פריצה לרכוש של אדם שלא נתן את הסכמתו המלאה לכך תחשב פריצה לא חוקית שיש עליה עונשים על פי החוק. מנעולן ברמת גן יראה לכם רישיון עיסוק בתחום המנעולים ואישור מהמשטרה לעסוק בפריצות חוקיות. הקפידו לבקש את האישורים הללו על מנת להבטיח לעצמכם שמדובר באיש מקצוע אמין  ולא במתחזה או חובבן.