מנעולן פורץ

מנעולן פורץ

מה ההבדל בין מנעולן למנעולן פורץ ? מנעולן הוא איש מקצוע הבקיא בהתקנת מנעולים שונים במקומות שונים. מנעולן יכול להתקין או להחליף לכם את מנעול דלת הבית שלכם, מנעולים בדלתות פנמיות, מנעולים על חלונות, שערים חשמליים, דלתות כניסה למחסנים למפעלים וכדומה. מנעולן ידע להמליץ לכם על סוג המנעול הנכון לכל דלת ולכל מטרה. מנעולן פורץ הוא אדם הרשאי לפרוץ מנעולים שנתקעו או שנשברו או שהמפתח נתקע בפנים או שנשבר מכל סיבה שהיא, וכל זאת כמובן לאחר שקיבל את אישורכם המלא לבצע את הליך הפריצה, ולאחר שבדקתם את אמינותו ומקצועיותו מבעוד מועד .

מנעולן פורץ מומחה
מנעולן פורץ מומחה

איש מקצוע מורשה

מנעולן פורץ ידע להתקין עבורכם כל מנעול כפי שעושה כל מנעולן רגיל, אך בנוסף לכך הוא בעל רשיון לפרוץ מנעולים. את האישור מקבל מנעולן פורץ ממשטרת ישראל המעניקה את האישור רק לאנשי מקצוע בעלי הסמכה רשמית לאחר שעברו קורס מנעולנים ופורצי מנעולים, ורק לאחר שווידאו כי האדם הוא אמין וכי ניתן לסמוך עליו כי ישמור על סודיות מוחלטת .

הזמנת מנעולן פורץ

כשאתם נתקעים בכל שעה של היום או הלילה עם דלת תקועה או מנעול שמסרב להפתח ואתם מזמינים מנעולן פורץ ודאו כבר בשיחת הטלפון שיש לו אישור לפריצת מנעולים ודרשו שיביא אותו איתו כאשר הוא מגיע. מנעולן פורץ שאין בידו אישור כזה ממשטרת ישראל, ולא משום גורם אחר, אינו איש מקצוע מורשה ואין להשתמש בשירותיו גם אם תצטרכו לחכות עוד חצי שעה עד שתמצאו איש מקצוע מורשה ואמין לחלוטין .

מנעולן NOW

כשאתם נתקעים עם בעיית מנעול תקוע או שאתם צריכים לפרוץ דלת של כספת שהתקלקלה או שהרכב שלכם אינו נפתח הזמינו מנעולן פורץ של חברת מנעולן NOW. מנעולן פורץ מחברת מנעולן NOW יגיע עם האישורים המתאימים ואם חברה מאחוריו שתוכלו לבדוק אותה ואת ניסיונה. מנעולן פורץ של מנעולן NOW יגיע במהירות ויבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר תוך גרימת נזק מזערי לדלת שנתקעה .