מנעולן רכב

מנעולן רכב

מנעולן רכב הוא איש מקצוע שעוסק בכל מנעולי הרכב הקיימים. מנעולן רכב יודע לשחזר מפתחות של מכוניות, לפרוץ רכבים אשר המנעול נשאר תקוע בפנים או שפשוט המפתח אינו פותח את הדלת. מנעולן רכב עוסק גם במתן שירותי קידוד מפתחות ושכפולם. מנעולן רכב הוא אדם שעבר הכשרה מקצועית והוא מיומן ובעל אישור מהמשטרה לפריצת מנעולים באופן חוקי , והוא בעצם יספק לכם שירותים מקצועיים ואמינים בכל קריאה שתבצעו ותזמינו אותו .

איך להזמין מנעולן רכב ?

כיום אפשר למצוא הכל באינטרנט. מנעולן רכבלמרות שהדבר קל ומהיר יש לוודא כמה דברים כשמזמינים מנעולן רכב. ראשית יש לוודא שהמנעולן עובד בכל שעות היום והלילה. רכב נתקע בזמנים שונים ולפעמים מדובר על השעות הקטנות של הלילה ובמקומות נידחים. כשמזמינים מנעולן רכב יש לוודא כי הוא אכן יכול להגיע לכל מקום ובכל שעה. בנוסף יש לוודא כי המנעולן מצוייד באישורים לפריצת רכבים וכי הוא בקיא בסוג הרכב שלכם , כדי למנוע אי אילו בעיות במהלך הפריצה לרכב שלכם .

תעריפי ושירותי מנעולן רכב

מנעולן רכב מקצועי עובד בכל שעות היום והלילה אבל התעריפים אינם אחידים. אם אתם מזמינים מנעולן רכב בשעות היום במרכז העיר יהיה התעריף שונה מאשר אם תזמינו מנעולן רכב בשעות הלילה המאוחרות במקום מרוחק. במקרים כאלו יהיה התעריף גבוה יותר גם עקב השעה וגם עקב הנסיעה הרחוקה שיצטרך המנעולן לעשות עד אליכם. השירות של מנעולן רכב יכול לכלול גם התקנת מנעול חדש או תיקון והחלפת סוויצ' ברכב, התקנה או פירוק של אמצעי מיגון, אזעקות, אימובילייזר וכיוצא באלה .

מנעולן רכב מחברת מנעולן NOW

אם אתם נתקעים וזקוקים למנעולן רכב פנו מייד לחברת מנעולן NOW. חברת מנעולן NOW מתמחה בין היתר בפריצת מנעולי רכבים, תיקון, החלפת מנעולים וכל שירותי המנעולים והאזעקות הקשורים ברכב. כל מנעולי הרכב של מנעולן NOW הם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים ויתנו לכם את השירות הטוב ביותר שניתן לקבל בכל שעה של היום או הלילה . צרו קשר ונגיע במהירות!