מנעולנים

מנעולנים

חברת מנעולן NOW מעמידה לשרותכם מנעולנים במקומות שונים בארץ. אם נתקעתם באמצע הלילה ודלת הבית שלכם מסרבת להיפתח או שדלת הכספת שלכם אינה נשמעת למפתח שלכם ולא למפתח הרזרבה, אתם זקוקים לאיש מקצוע מיומן הבקיא במלאכת פריצת מנעולים כדי לחלץ אתכם מן הצרה. עד כמה שהדבר יכול לגרום לאי נחת, מנעולנים עושים את העבודה שלהם במהירות וביעילות תוך גרימת נזק מינימלי למנעול שנפרץ או לדלת. אין מנוס ברגעים אלה מהזמנת שירותי מנעולנים מקצועיים ואמינים לפתרון הבעיה בזמן המהיר ביותר .

מנעולנים טובים כדי שלא יפרצו לכם את הבית
מנעולנים

כיצד להיות בטוחים שהזמנתם מנעולנים טובים ? זו שאלה שמעסיקה רבים. כאשר אתם מזמינים אליכם חשמלאי, הוא מגיע, מתקן והולך. העבודה יכולה להיות טובה יותר או טובה פחות. מקסימום תזדקקו לאיש מקצוע נוסף שיתקן את הנזק שעשה הראשון. אבל מה קורה כשאתם מזמינים מנעולנים להתקין לכם מנעול חדש בדלת לאחר שהישן התקלקל? תמיד יש חשש שהמנעולן ילך לדרכו עם מפתחות נוספים למנעול שהתקין ויוכל להעביר אותם לפורץ בתים עבריין ואתם תזכו לביקור לא נעים באחד הימים .

מנעולנים טובים – עם מסמכים ואישורים כחוק

כדי למנוע את האפשרות שתוארה כאן שגם במשטרה מודעים להיתכנותה, כל מנעולן מחויב להיות איש מקצוע עם תעודות המאשרות זאת ועם אישור מהמשטרה לעסוק בפריצת מנעולים. אם הזמנתם מנעולנים כדי להחליף מנעול בדלת או ברכב וודאו כי הם מצוידים באישורים המתאימים, ואם נקלעתם למצב בו מנעולן מתחיל לגמגם, שלחו אותו לדרכו והזמינו אחר על מנת שלא להיקלע למצב לא רצוי בהמשך .

מנעולנים מבית מנעולן NOW

חברת מנעולן NOW מחזיקה רק מנעולנים מקצועיים אשר עברו הכשרה מקצועית על כל סוגי המנעולים ויש להם אישור אישי מהמשטרה לעסוק בפריצת מנעולים כדת וכדין. חברת מנעולן NOW מסוגלת להתקין עבורכם כל מנעול בכל דלת חיצונית או פנימית במהירות וביעילות יתרה, ואתם יכולים להיות בטוחים כי מנעולנים של מנעולן NOW ישמרו על סודיות מוחלטת בכל הקשור לרכוש שלכם .