פורץ דלתות

פורץ דלתות

מנעולן פורץ דלתות הוא איש מקצוע שכמו אנשי מקצוע רבים אחרים, דרך עבודתם אינה ידועה לרוב האנשים. בדיוק כמו שמזמינים טכנאי לתיקון מכונת כביסה או מכונאי רכב, אין ברירה אלא לסמוך על המילה שלהם ועל המקצוענות שלהם. לצערנו ידועים לנו מקרים לא מעטים של אנשי מקצוע שרלטנים שאינם בקיאים בעבודתם ושיש להיזהר מהם. כדי לא להימצא במצב של חוסר אונים מוחלט כשאתם זקוקים למנעולן פורץ דלתות יש כמה דברים שצריך לדעת אודות המקצוע הזה.

מנעולן פורץ דלתות
מנעולן פורץ דלתות

מנעולן פורץ דלתות

מנעולן פורץ דלתות הוא אדם שהוסמך ומתמחה בהתקנת ופריצת מנעולים ושיש לו אישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום זה באופן חוקי. רוב המנעולנים עוסקים גם בשכפול מפתחות, פריצה לרכבים נעולים, התקנת מנעולים במקומות שונים וכדומה.

הכשרה

ההכשרה כוללת קורס מנעולנות בסוגים שונים של מנעולים, התאמת מפתחות למנעולים, פריצת מנעולים מסוגים שונים לבית לעסקים ולרכבים. יש התמחויות בפריצת מנעולי כספות או מנעולים מיוחדים אחרים.

הזמנת מנעולן

מזמינים פורץ דלתות כאשר הדלת נעולה ואין מפתח, או כשהמפתח נשבר בתוך המנעול או שהמנעול התקלקל ואין אפשרות לפתוח את הדלת. מנעולן פורץ דלתות מיומן ידע לייצר עבורכם מפתח לרכב כשהמפתח אבד ולא יחליף לכם את כל המערכת. מנעולן פורץ דלתות ידע לתקן או להתקין מערכות נגד גניבת רכב מסוגים שונים וכדומה.

עבודת פורץ דלתות

מנעולן פורץ דלתות חייב לוודא כי אתם בעלי הרכוש שעליו לפרוץ וכי אתם נותנים לו הסכמה מלאה לעשות זאת. לאחר שווידא זאת עליו לתת לכם הצעת מחיר עבור העבודה הנדרשת ולתאר לכם במדויק מה יש לעשות. במקרים שיש להחליף את המנעול כליל יתקין לכם המנעולן מנעול חדש ויספק לכם סט מפתחות חדש. על כל עבודת מנעולן יש אחריות לתקופה מסוימת ויש להקפיד שהדבר ירשם על החשבונית. פורץ דלתות מחויב לעשות את העבודה בלי לגרום לנזק משני לדלת. אם הדבר נמנע ממנו עליו להודיע על כך מראש כדי שתדעו מה יינזק בזמן התיקון.

מנעולן פורץ מחברת מנעולן NOW יגיע אליכם לכל קריאה בכל שעות היום והלילה וייתן לכם שירות מהיר ומקצועי. בתום העבודה תקבלו חשבונית עם אחריות על התיקון או ההתקנה. מנעולן NOW עובדת רק עם אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי אישור ממשטרת ישראל.