פורץ מנעולים

פורץ מנעולים

מי לא נתקע מחוץ לביתו בשעה הכי לא מתאימה ? לפי חוקי מרפי תתקעו מחוץ לבית כשאתם ממהרים לקחת משהו חשוב או חייבים להגיע למחשב כדי שלוח מייל דחוף וכדומה. יש אחרים שנתקעים עם דלת נעולה ומפתח שבור בתוך במנעול בשעת לילה מאוחרת כשהם חזרו מבילוי וכל מה שהם רוצים זה להכנס למיטה. מפתחות נשברים גם בתוך דלתות של מכוניות ואפילו בתוך הסוויץ'. כדי להתמודד עם הבעייה אתם זקוקים פורץ מנעולים שיחזיר לכם את הגישה למקום הנעול .

מי הוא פורץ מנעולים ?
פורץ מנעולים

פורץ מנעולים הוא מנעולן מוסמך היודע לפרוץ מנעולים שנתקעו. בניגוד לאדם שהוא מנעולן בלבד, היודע להתקין מנעולים שונים במקומות שונים, פורץ מנעולים הוא אדם שיודע ומורשה לפרוץ מנעולים. כדי לפרוץ את אותו המנעול שנתקע לכם עליכם לקרוא לפורץ מנעולים מוסמך כדי שיפתור לכם את הבעייה .

פורץ מנעולים –  מנעולן NOW  כל שעות היממה

ישנם אנשים רבים העוסקים שפריצת מנעולים. מנעולן NOW היא חברה להתקנת מנעולים ופריצת מנעולים שעובדת בכל שעות היום והלילה במשך 24 שעות רצוף. אצלנו יודעים שמנעולים לא נתקעים בשעות העבודה דווקא, אלא שהם יכולים להתקע בכל אחת משעות היום או הלילה. מנעולן NOW יגיע לביתכם מתי שתזדקקו לו ותוך זמן קצר יפתור לכם את הבעייה .

פורץ מנעולים – פריצה חוקית לגמרי

פריצת מנעולים איננה פעולה חוקית ומי שעושה זאת חייב לתת את הדין על פי החוק בגין פריצה. רק מנעולן מוסמך שהוא פורץ מנעולים מיומן רשאי לפרוץ מנעולים כאשר אתם נותנים לו את הסמכות לעשות זאת. פורץ מנעולים מוסמך הוא אדם שנבדק על ידי המשטרה וקיבל אישור רשמי לעסוק בפריצת מנעולים. אל תתנו לאף אדם שאינו מוסמך לעשות זאת עבורכם .

אם אתם נתקעים בכל שעה של היום או הלילה וזקוקים לפורץ מנעולים מיומן ומוסמך, מנעולן NOW הוא התשובה והפתרון לבעייה . אתם מוזמנים ליצור קשר בכל שעה משעות היממה ולקבל מענה מיידי ושירות מקצועי של פורץ מנעולים מוסמך של חברתנו .