פריצת מנעולים

פריצת מנעולים

דלת שנתקעת זה לא נעים במיוחד אם השעה 2 בלילה. לא משנה אם זו דלת הדירה שלכם או דלת הרכב, במידה והדלת נתקעה או שנשבר לכם המפתח בתוך חור המנעול, אתם זקוקים באופן מיידי לאיש מקצוע אשר יפרוץ לכם את המנעול. השאלה היא את מי להזמין באמצע הלילה ? פריצת מנעולים היא מיומנות שיש לרכוש אותה באופן מקצועי ומסודר. לא כל אחד מורשה לעשות פריצת מנעולים וצריך אישור מיוחד כדי לעבוד בכך .

פריצת מנעולים
פריצת מנעולים

כיצד לבחור פורץ מנעולים מקצועי ומוסמך ?

פריצת מנעולים היא מקצוע שיש ללמוד אותו באופן מסודר. ישנן הכשרות לאנשים המעוניינים לעסוק בתחום המנעולים ובנוסף יש צורך באישור מיוחד מהמשטרה כדי לפרוץ מנעולים באופן חוקי. את האישור מספקת המשטרה לאחר שבדקה את מבקש האישור כדי להבטיח שיעסוק בכך באופן ישר ובסודיות גמורה. בנוסף לכך יש לשים לב כי החברה שמספקת לכם את השירות עובדת בכל שעות היום והלילה כדי שלא תאלצו להמתין שעות עד אשר יגיע פורץ המנעולים עד לפתח ביתכם .

פריצת מנעולים – סוגים שונים

פריצת מנעולים מתבצעת על כל סוגי המנעולים. פריצת מנעולים מתבצעת על מנעולי דלתות כניסה של בתים או מבנים, מחסנים, שערים, דלתות פנימיות, דלתות של מכוניות ואף דלתות של כספות. פריצת מנעולים והחלפתם היא עבודה למקצוענים בלבד. כאשר מדובר על פריצה והחלפת מנעול דלת אתם זוכים לאחריות על המנעול החדש ומומלץ לשמור את הקבלה כדי שאם הדלת תתקע שוב תוכלו להזעיק את המתקין על מנת שיתקן לכם זאת שוב במסגרת האחריות .

פריצת מנעולים – מנעולן NOW

אם אתם מחפשים פריצת מנעולים מכל סוג שהוא פנו לחברת מנעולן NOW כדי שיבצעו לכם את העבודה באופן המקצועי והשירותי ביותר. חברת מנעולן NOW מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים ומורשים בלבד. חברת  מנעולן NOW עובדת 24 שעות בכל ימות השבוע ותגיע לכל מקום ובכל שעה. אם נתקעתם או שאתם זקוקים להחלפת מנעול או התקנת חדש, מנעולן NOW תתן לכם את השירות המהיר והטוב ביותר .